Team

Het kernteam van Vensters draagt zorg voor de ontwikkeling en uitvoering van de instrumenten. Het team bestaat uit medewerkers van ICTU en VNG Realisatie.

Voor vragen over Vensters voor Bedrijfsvoering is Tessa Janssen het eerste aanspreekpunt: tessa.janssen@ictu.nl of 06-46 82 61 00.

Voor vragen over Vensters voor Dienstverlening is Claudia Ros het eerste aanspreekpunt: claudia.ros@ictu.nl of 06-21 71 02 28.

       
Naam Telefoonnummer E-mailadres LinkedIn
Cees van der Zwan (ICTU) 06-51540800 cees.zwan@ictu.nl
Claudia Ros (ICTU) 06-21710228 claudia.ros@ictu.nl
Daniël van Geest (ICTU) 06-38825807  daniel.geest@ictu.nl
Eelke Horselenberg (VNG Realisatie) 06-12984609 eelke.horselenberg@vng.nl  
Maik van Veldhoven (ICTU) 06-51728804  maik.veldhoven@ictu.nl
Mari-An Gerits (VNG Realisatie) 06-13302365  mari-an.gerits@vng.nl
Margreet van Druten (ICTU) 06-12622430 margreet.van.druten@ictu.nl
Mark Huijben (ICTU) 06-21169542 mark.huijben@ictu.nl
Roe van Kasteren(VNG Realisatie) 06-12217540 roe.vankasteren@vng.nl
Sander Mooij (VNG Realisatie) 06-51075930 sander.mooij@vng.nl  
Tessa Janssen (ICTU) 06-46826100 tessa.janssen@ictu.nl
Walter Huith (ICTU) 06-46005820 walter.huith@ictu.nl 

 

De stuurgroep is nauw betrokken bij de ontwikkeling van het instrument. Zij levert expertise over de bedrijfsvoering en input voor de ontwikkeling en toepassing van Vensters voor Bedrijfsvoering.

Een moment a.u.b.